WITCHKY-čarodějky

11. dubna 2007 v 20:45 | kikinka
Živel: Kosmická Energie,držitelka Srdce Kondrakaru Znamení: Kozoroh Narozeniny: 19.ledna Nejoblíbenější předměty: chemie, fizyka
Nositelka Srdce Kondrakaru, amuletu, v kterém se setkávají živli, aby se přeměnily v čistou energii. Mluje vodní sporty a zbírá žáby, je do nich celá šílená-má jich asi 50 nebo možná ještě víc!!!! Žije s maminkou Susan ( otec je opustil ).Je nesmělá, odvážná a citlivá. Umí mluvit s elektrickými přístroji.
Živel: Voda Narozeniny: 13.března Znamení: Ryby Nejoblíbenější předmět: no právě, který....?
Je bouřlivá a nepředvídatelná, stejně jako její živel, Voda - umí vytvářet malé potůčky, ale i hřmící vodopády. Ráda se koupe ve vaně. Žije s mámou,tátou, bratrem Cristopherem a želvou Lilit. Vždycky má co říct - vyznačuje se neobyčejným temperamentem a ráda vtipkuje ( hlavně když je to nejméně vhodné ).
Živel: Oheň Narozeniny: 23. března Znamení: Beran Nejoblíbenější předmět: matematika
Ovládá se, ale občas nervózně vybuchne, stejně jako Oheň, který je jejím živlem. Umí dělat ohnivé koule a dokáže se s kamarádkami domluvat telepaticky. Má výborný vztah se svím bratrem Petrem. Ráda má všechno pod kontrolou. Miluje knihy a fotografování.
Živel: Země Narorozeniny: 10. května Znamení: Býk Nejoblíbenější předmět: biologie a francouzština
Elegantní a zdrženlivá čarodělka Země. Navenek působí chladně, uvnitř je ale romantická. Při jejím dotyku rostou a rozkvétají rostliny. Není příliš otevřená. Žije s matkou, otcem a sestřičkou Lilian. Miluje kočky, bruslení a módní oblečení.
Živel: Vzduch Narozeniny: 4.června Znamení: Blíženci Nejoblíbenější předmět: výtvarná výchova
Bezstarostná a půvabná čarodějka Vzduchu. Je nápaditá a tvůrčí - sama si navrhuje a šije šaty. Žije s rodinou v bytě nad jejich restaurací Střříbrný drak. Výborně maluje a vytváří zajímavé věci. Jako povolání by si určitě zvolila módní návrhářství. Je to dobrá a chápavá přítelkyně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou Witch máte nejradši

Will 29.6% (37)
Irmu 23.2% (29)
Taranee 7.2% (9)
Coorneliu 16.8% (21)
Hay Lin 15.2% (19)
( i když to nejsou Witch ) Orube nebo Elyon 8% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama