Duben 2007

Oddělovače článků

30. dubna 2007 v 21:06 | kikinka |  !!!Věcičky do blogů!!!
Tak co?????? Líbí???????

Tak trošku neobviklá pozadí

30. dubna 2007 v 20:50 | kikinka |  !!!Věcičky do blogů!!!
tohle je dobry, co???????
cool pozadí.........

různá pozadí

30. dubna 2007 v 20:41 | kikinka |  !!!Věcičky do blogů!!!
Doufám, že si nějaké pozadí vyberete!!!!!!! A jestli ne tak si vyberte alespoň něco jiného, plsssssssss!!!!!!!!!!!!!!! Budu mocinky ráda když si vybereze něco, co jsem tak usilovně hledala po všech možnejch blogíscích:-))))) samozřejmě v rubrice " věcičky do blogů " jako je tahle:-)))))

Pozadíčka pro zamilované%-)

30. dubna 2007 v 19:46 | to ja nevim - různé blogy:-)) |  !!!Věcičky do blogů!!!

Poprvé sama na koni

30. dubna 2007 v 18:18 | kikinka
V NEDĚLI ODPOLEDNE ( V 16:00 ) JSEM S MÁMOU A ŠIMONEM JELA ZA TÁTOVOU KOLEGINÍ A MÁMINOU KAMARÁDKOU DO JEDNÉ MALÉ VESNIČKY U UNIČOVA. MAJÍ EKO FARMU A TAKY KŮZLÁTKA ( A KOZY SAMOZŘEJMĚ ), KRÁLÍKY, SLEPICE............ A KONĚ!!!!!!!! POTOM CO JSME SE PODÍVALI NA TÝDENÍ KŮZLATA ( A MAMKA SE PROJELA NA MOTORCE NEJSTARŠÍHO SYNA TÝ JEJÍ KAMARÁDKY - SAMOZŘEJMĚ S NÍM ) JSME KONEČNĚ ZAMÍŘILI KE KONÍM!! PRVNÍ JSEM JELA JÁ, ALE JEDEN Z VĚRČINÝCH ( TO JE TA TÁTOVA KOLGINĚ, JO ) SYNŮ KONĚ ( HMMMMMMM..... VLASTNĚ TO BYLA KOBILKA, JMENUJE SE ILESKA ) VEDL. PAK JEL ŠIMON ALE NĚKDO S NÍM MUSEL SEDĚT V SEDLE. PAK PŘIJELA JEŠTĚ DALŠÍ TÁTOVA KOLEGINĚ S MANŽELEM, 7-LETÝM SYNEM A SESTROU. NEJDŘÍV SE PROJEL TAN JEJÍ MANŽEL A TOHO ZE ZAČÁTKU TAKY VEDLI ( TEDA TOHO KONĚ VEDLI:-) ) ALE PAK UŽ JEZDIL SÁM - DOKONCE SKOUŠEL I KLUSAT!! PAK JEL TAN MALEJ SEDMILETEJ ŠPUNT NO A PAK ZASE JÁ!!!!!!! PRVNÍ KOLO MĚ SICE VADL, ALE PAK ŘÍKAL, ŽE UŽ TO MŮŽU SKUSIT SAMA!!!!!!!!! TO JE CO!!! BYLA JSEM TROCHU NEJISTÁ, PROTOŽE JSEM NA KONI JEŠTĚ NIKDY ÚPLNĚ SAMA NEJELA, ALE TA KOBILA SE TAK SNADNO OVLÁDALA, ŽE JSEM V POHODĚ OBCHÁZELA VÝBĚH. PAK SE NA KONĚ ODVÁŽILA ( A TO SE TADA DIVÍM... ) VLÍZT MAMKA!! SAMOZŘEJMĚ JÍ JEDEN S VĚRČINÝCH SYNŮ VODIT ( TOHO KONĚ, NE MÁMU ), ALE STEJNĚ JE DOBRÁ!! PAK SEM JEŠTĚ JEDNOU JELA JÁ ( SAMA!! ), PAK TETA VĚRKA A JELI JSME DOMŮ :_-( !! VĚRKA ALE ŘÍKALA ŽE SE MÁME CO NEJDŘÍV ZASE ZASTAVIT!!!! JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!! JO A TAKY ŘÍKALA ŽE AŽ PŘIJEDU, MŮŽU UŽ SKUSIT KLUS!!!!!!!!!!! HURRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!
KRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSNÉÉÉÉÉÉÉÉ ODPOLEDNE!!!!! ŠKODA ŽE MUSÍM ZEJTRA DO ŠKOLI!!!!!!!!!! FUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJ!!!!!!!! ŠKOLA!!

EPIZODA 1 - Duchové na koních

30. dubna 2007 v 17:44 | kikinka |  ♥○♥Starshine Legacy♥○♥
Tajemství duchů na koních je 1. díl příběhu Starshine Legacy o statečných dívkách a krásných koních.
V prvním díle Starshine Legacy se staneš Lisou, náctiletou slečnou, která se právě přistěhovala do malého městečka Jorvik. Rychle se tu seznámí se třemi dívkami - Lindou, Anne a Alex a brzy pochopí, že je všechny něco spojuje. Všechny hluboce milují své koně a všechny mají podivuhodné tajemné schopnosti. Dokážou se spojit a postavit se temné temné síle zla, kteréá se v Jorviku probouzí? Tohle je Starshine Legacy.
Mapa Jorviku:

Znovu v koňském sedle

29. dubna 2007 v 13:44 | Gill Morrell |  OOKnížkyOO
Jessica je celá zblázněná do koní. Pro skrovný rozpočet jejích rodičů je to však pěkně drahá záliba. Naštěstí se Jessice ozve Rosie., její kamarádka z jezdeckého tábora a nabídne jí, aby s ní jela na další jezdeckou akci místo její sestry, která jet nemůže( koní se bojí protože na minulám jezdeckém táboře jí jeden kůň ošklivě zlomil ruku ) . To zní jako sen. Týden putování na ponících zadarmo!
Všechno vypadá skvěle, dokud se Jessica nedozví že nepojede na svém milovaném Timovi - toho dostala Georgina, zatímco na Jessiku zbyl kousavý Bilbo.
A to je teprve začátek. Georgině se po cestě děje jedna nehoda za druhou a všichni si myslí, že za to může Jessica. Proti Jessice je dokonce i Rosie.
JEssice to ze začátku vadí, ale pak se skamarádí s Megan a Bilba si také zamiluje!
POČET KAPITOL: 13
POČET STRAN: 154
ČERNOBÍLÉ OBRÁZKY

Knížky o koních

29. dubna 2007 v 13:14 | kikinka
Znovu v koňském sedle ( Gill Morrell )
Julie na prázdninách ( Christiane Gohlová )
Hříbě jménem naděje ( Joanna Campbell )
Koně v ohrožení
Můj první poník ( Sandy Ransford )

Něco o mě

28. dubna 2007 v 20:26 | kikinka | 
JMÉNO: Kristýna
PŘÍJMENÍ: G.
MĚSTO: Uničov
VĚK: 11 let
VÝŠKA: asi kolem 150 cm
BARVA VLASŮ: momentálně všelijaká ale bývala to světle hnědá
BARVA OČÍ: modrá
OBLÍBENÁ ČINOST: čtení, internet, blog, opalování:-), blbnutí.....
OBLÍBENÁ PÍSNIČKA: Doň´t stop the music ( Rihanna )
OBLÍBENÝ SERIÁL: Zoufalé manželky

Glitter obrázky 1

28. dubna 2007 v 17:54 | kikinka
ty kočičky jsou slaďoučký, že jo!!!!
Glitter obrázky i nápisy zbožňuju!!!!! Jsou tak nádherně třpitiví........ no prostě kráááááááááása!!!!!!!!!!! Nejlepší jsou zvířátky ale to ostatní je taky suppr!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nenapodobitelní, jedineční smajlíci!

27. dubna 2007 v 20:17 | kikinka |  ○○!!SMILLES!!○○
!!!DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! Je zřejmé, že v roce 2500 smajlíci ovládnou celou planetu Zemi!! Už teď se nabourávají do internetovích programů jako je např. chat nebo icq. Můžou se dokonce oběvit i ve vašem památníku, nebo kdekoli jinde!!!!!!! Někteří blázni dokonce smajlíkům "zaprodali duši" - neboli začali je zbírat!!!! Takže pozor na ně!
Něco o smajlících:
ODKUD POCHÁZEJÍ: pocházejí - jako mnoha jiných takovích "blbůstek" - z Ameriky. Jsou od slova "happy" a proto se jim někdy říká i "happýci." Protože anglické slovo "happy" znamená v překladu "štastný", byli úplněprvní smajlíci jen usměvaví.
TAKHLE PROSÍM VYPADÉ PŮVODNÍ SMAJLÍK: Tak toto je vůbec první smajlík - samozřejmě v "praktické" žluté barvě - hmm..... proč jsou ti smajlíci vlastně žlutí????????
TOTO JSOU MOJI OBLÍBENÍ SMAJLÍCI - ( JAK JÁ ŘÍKÁM ) ROZTEKLÍ XICHTY!
Tak tenhle je úúúúúúúúžasnenéj!!!!!!!!!!!!! A jakej se líbí Vám?????????
A tady jsou smajlíci z ICQ 4.0 - 3
Mě se ale víc líbí tihle - z icq 5.1 - ty mám já!!!!! - 1*
Tihle jsou z icq 6 jsou lepší než 4.0 ale nic moc - hodnocení 2-3
No a naši poslední ICQáči - smajlíci z icq 5.0 - hodnocení 1-2
Hodnocení je jako ve škole - 1* nejlepší, 5 nejhorší.

Ovocné pleťové masky

24. dubna 2007 v 19:06 | časopis Sabrinina kouzla Č. 2 |  NÁPADY
SABRINA ŘÍKÁ: " ČERSTVÉ OVOCE OBSAHUJE SPOUSTU VITAMINŮ, KTERÉ TI POMŮŽOU K DOKONALÉ PLETI. OVOCE NAMUSÍŠ JEN JÍST, ALE MŮŽEŠ SI Z NĚJ TAKY UDĚLAT PLEŤOVOU MASKU. VYSKOUŠEJ TO A BUDEŠ URČITĚ PŘEKVAPENÁ , JAK ÚŽESNĚ TO FUNGUJE!!!!!!!
1. OLUPEJ AVOKADO, NAKRÁJEJ HO NA MALÉ KOUSKY A DEJ DO MISKY. KOUSKY ROZMAČKEJ VIDLIČKOU A PAK VMÍCHEJ LŽIČKU MEDU. VZNIKNE LEPIVÁ HMOTA.
2. TAK JDEME NA TO! STÁHNI VLASY Z OBLIČEJE A UPEVNI ČELENKOU. PŘESVĚDČ SE, ŽE TI NEUNIKL ANI VLÁSEK!!!
3. PŘEJEĎ OBLIČEJ VATOVÍM TAMPONEM S TROCHU ODLIČOVACÍHO MLÉKA A ODSTRAŇ NEČISTOTY. NAKONEC OBLIČEJ OPLÁCHNI TEPLOU VODOU, ABY SE TI OTEVŘELI PÓRY.
4. NABER NA PRSTY TROCHU AVOKÁDOVÉ MAASKY, NANÁŠEJ JI OPATRNĚ NA OBLIČEJ A JEMNĚ PŘITLAČUJ. POZOR, VYHNI SE OBLASTI KOLEM OČÍ A VLASŮ!!!!!
5. LEHNI SI NA ZÁDA, ZAVŘI OČI, UVOLNI SE A NECH MASKU PŮSOBIT ASI 10 MINUT. MĚJ PO RUCE RUČNÍK, KDYBY SE TI NÁHODOU TROCHU MASKY ODLEPILO.
6. SETŘI MASKU VATOVÍM TAMPONEM A POTÉ OBLIČEJ OPLÁCHNI TEPLOU VODOU. OSUŠ ČISTÝM RUČNÍKEM A NAKONEC VETŘI TROCHU HYDRATAČNÍHO KRÉM.
Z ČEHO JEŠTĚ DE MASKA UDĚLAT ?? !!
NENAHRADITELNÁ BANÁNY - BANÁNY MAJÍ ÚŽESNÉ ÚČINKY NA SUCHOU PLEŤ.
JE LIBO JAHŮDKU?? - JAHODY S JOGURTEM SE VÝBORNĚ HODÍ PRO MASTNOU PLEŤ.
JEMNÉ POHLAZENÍ - ROZMAČKYNÝ ANANAS TI NÁDHERNĚ VYHLADÍ PLEŤ.
SUPERTIP - NEDRŽÍ-LI TI MASKA NA OBLIČEJI, PŘIDEJ BUĎ TROCHU MEDU, NEBO JEMNĚ NAMLETÉ OVESNÉ VLOČKY. MASKA SE TAK VÝBORNĚ ZAHUSTÍ!
JEJDA, NA TO BACHA!!!! - ROZMAČKANÉ OVOCE VE VLASECH JE PŘÍŠERNÉ! POKUD NEMÉŠ ŠIROKOU ČELENKU, TAK SI VLASY STÁHNI DOZADU A MASKU NANÁŠEJ V DOSTATEČNÉ VZDÁLENOSTI OD VLASŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zoo Olomouc - moc hezká Zoo ale ve Zlíně je lepší!!!!

21. dubna 2007 v 20:04 | kikinka
V NEDĚLI 15.4. JSME SI VYRAZILI DO ZOO OLOMOUC. PROTOŽE JSME ALE VYJELI V 11:30 ŠLI JSME NEJDŘÍV DO RESTAURACE POBLÍŽ SV. KOPEČKU. JÁ JSEM SI DALA PLNĚNOU KUŘECÍ KAPSU A BYLA MOC DOBRÁ. PROTOŽE JSME POTŘEBOVALI STRÁVIT OBĚD, PŘEPARKOVALI JME AUTO NAPARKOVIŠTĚ KOUSEK OD RERTAURACE A DO ZOO JSME DOŠLI PĚŠKY. PŘED VCHODEM JSME SI KOUPILI TOČENOU ZMRZKU ( BYLA MOC DOBRÁ ! ) A POKRAČOVALI DÁL. NA ZAČÁTKU ZOO - HNED ZE STÁNKAMA - BYLI OPICE, PAK ŽIRAFY atd. kDYŽ JSME DOŠLI K PAVILONU OPIC ( VOLNÝ VÝBĚH ), MUSELY JSME SE ROZDĚLIT: JÁ, TÁTA A ŠIMLÍK DO PAVILONU A MÁMA TO OBEJDE PROTOŽE VAZLA ŠIMLÍKŮV GOLFÁČ. SEŠLI JSME SE U PAVILONU NETOPÝRŮ, DO KTERÉHO JSEM VŠAK ŠLA JEN S TÁTOU - MÁMA SE BÁLA. PO VÝBORNÝCH MINIKOLÁČCÍCH S KARAMELOVOU A ČOKOLÁDOVOU POLEVOU JSEM DO PAVILONU NETOPÝRŮ ŠLA JEŠTĚ JEDNOU SE ŠIMONEM. NO A PAK JSME TO OBEŠLI ZPÁTKY A NA KONCI ( HMM.... NO VLASTNĚ NA ZAČÁTKU ) JSME SI S BRRÁCHOU DALI CUKROVOU VATU ( FUJ, TA JE SLADKÁ!!!!!! ). PAK JSME ŠLI JEŠTĚ NA CHVILKU NA HŘIŠTĚ ZA ZOO, NO A JELI JSME DOMŮ!!!!!
A tady je pár foteček.....
Vidíte???? Tam vzadu..........
a tady pár fotek z hřiště za zoo.....
Spyderman!!!!!!! Hmmmm... no vlastně "Spiderwoman..."
Ahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

MISS Česká republika 2007

15. dubna 2007 v 10:29 | kikinka
MISS ČESKÉ REPUBLIKY KATEŘINA SOKOLOVÁ
Znamení: BERAN Bydliště: PRŮHANICE Výška: 177 cm Míry: 91-67-94 Jazyky: ANGLIČTINA-VELMY DOBŘE, NĚMČINA
1. VICEMISS A ZÁROVEŇ MISS SYMPATIE VERONIKA POMPEOVÁ
Znamení: VÁHY Bydliště: JESENÍK Výška: 170 cm Míry: 86-64-91 Jazyk: ANGLIČTINA,NĚMČINA
2. VICEMISS VERONIKA CHMELÍŘOVÁ
Znamení: STŘELEC Bydliště: ZNOJMO Výška: 175 cm Míry: 84-65-96 Jazyky: ANGLIČTINA, NĚMČINA, FRANCOUŠTINA
VŠECHNY FINALISTKY MISS ČESKÁ REPUBLIKA

Deníček

14. dubna 2007 v 15:35 | kikinka |  NÁPADY
LIDÉ SE DĚLÍ NA TY, KTEŘÍ MILUJÍ NOTÝSKY A JINÉ DROBNOSTI, A NA TY, KTEŘÍ SE NEUMĚJÍ RADOVAT Z MALIČKOTÍ. JESTLI MÍVÁŠ ŠTĚSTÍ, PATŘÍŠ DO PRVNÍ SKUPINY. NOTÝSE, ZEJMÉNA SE ZÁMEČKEM, JE OPRAVDOVÍ POKLAD.MŮŽEŠ DO NĚJ ZAPISOVAT VŠECHNO, CO CHCEŠ. ZÁMEČEK BUDE POHOPITELNĚ PROBOUZET FANTAZII CELÉ RODINY, HLAVNĚ SOUROZENCŮM. KDYŽ TOTIŽ ZAMYKÁŠ SVÉ ZÁPISKY, URČITĚ STOJÍ ZA PŘEČTENÍ. PROTO NEZAPOMEŇ: PRO KLÍČEK MUSÍŠ NAJÍT DOBŘE UTAJENOU SKRÝŠ!!!
ÚTRŽKY Z MÉHO LETNÍHO DENÍKU:
NEDĚLE 2.7. 2006 KOLEM 13:00 JSME PŘIJELI NA CHALUPU. PETRUŠKA- MOJE SESTŘENICE - TAM UŽ BYLA, VLASTNĚ BYDLÍ ASI JEN 2 NEBO 3 KILOMETRY OD TUT, TAKŽE SE TO DALO ČEKAT. PŘED BRANKO NA NÁS ČEKAL UVÍTACÍ VÝBOR S BABIČKOU A PRATETOU MAJKOU V ČELE A PEŤKOU S DĚDOU V ZÁDU. POTOM JSE P. HLEDALI VHODNEJ ALE ( SAMOZŘEJMĚ ) TAJNEJ BUNKR. OBJEVILY JSME HO NA PŮDĚ U STARÉ CHALUPY, KTERÁ SE NACHÁZELA HNEDKA VEDLE TÉ NAŠÍ. TAM NÁS OVŠEM NEPUSTILY!!! NA VINĚ BYLO PŘEDEVŠÍM VOSÍ HNÍZDO, KTERÉ JSME NA PRVNÍ POHLED NEZPOZOROVALY. NAKONEC JME BUNKR NAŠLY U POTOKA, KE KTERÉMU VŠAK NEBYLA ZROVNA KRÁLOVSKÁ CESTA.... NO CO, ALESPOŇ TAM NIKDO NEPOLEZE!!!! NAKONEC JSME DOKONCE ZJISTILY, ŽE HNED NAPROTI NAŠEMU BUNKRU JE NĚCO JAKO MALEJ SRÁZ PLNEJ JAHOD. UPROSTŘED DLABÁNÍ SE JAHODAMA JSME ZAHLÉDLI DOBŘE KRMENOU RODINKU, JAK SI TO VALÍ K PLANTÁŽI "NAŠICH" JAHOD!!! MUSELY JME ZABRÁNIT TOMU, ABY NÁM VŠECHNY JAHODY NESNĚDLI!!!!! RYCHLE JSME SI JE NACPALY DO TRIČEK A HUPLY JSME DO BUNKRU. A I NAVZDORY NAPŮL ČERVENÝCH TRIČEK JSME SE MĚLY JAKO V RÁJI...
ÚTERÝ 4.7. 2006 VSTÁVALA JSEM V 7:40 SNÍDALI JSME V 7:50 PŘIJELA PEŤKA: 9:00 ODJELA V: 19:40 JDEME DO BUCHLOVIC ( I KDYŽ V BUCHLOVICÍCH JE VLASTNĚ I NAŠE CHATA, ABY SE DOŠLO NA NÁMĚSTÍ MUSÍ SE SEJÍT PĚKNEJ KOPEC! ): 10:40 MACO ( TO JE RESTAURACE KAM JSME ŠLI NA OBĚD ): 12:10 JDU SPÁT V: 22:30 MIMOCHODEM: ŠLI JSME NA BŘESTEK
JAK SE VÁM LÍBÍ MOJE ZÁPISKY??? JÁ KDYBYCH JE ZNÁMKOVALA, DALY BYCH JI MTAK.............. JADNA MINUS?????!!!!!!
HEZKÝ DENÍČKY, CO??????
KIKA

Jak na mladší sourozence

12. dubna 2007 v 19:26 | kikinka
MYSLÍTE ŽE VÁŠ BRATR ( NEBO SESTRA ) JSOU TĚMI NEJMILEJŠÍMI STVOŘENÍMI V CELÉ GALEXII?? ANO, TO JE MOŽNÉ! VĚTŠINA Z NÁS MÁ VŠAK SPÍŠ POCIT, ŽE JEJICH ROSTOMILÍ SOUROZENCI JSOU VLASTNĚ TI NEJVĚTŠÍ ZLOBIVCI V CELÍM VESMÍRU!! ANO, JSOU TAKOVÍ A JE JICH ČÍM DÁL VÍC! ( ZPŮSOBENO NADMĚRNÝM "TVOŘENÍM" DĚTÍ! ) ALE UVĚDOMTE SI, VY JSTE BYLI TAKY TAKOVÍ! HMM... BYLI, ALE UŽ NEJSTE, ŽE JO!!!!!! NO, JINAK ŘEČENO ( A RYCHLEJI ), NA TÉTO STRANĚ VÁM PORADÍM, JAK NA TY ĎÁBLI, KTEŘÍ SE UKRÝVAJÍ POD NIVINNÝMI TVÁŘEMI TĚCH MALÍCH A ROSTOMILÍCH DĚTIČEK!!PROSÍM, ZDE JSOU MÉ TESTOVANÉ A OSVĚČENÉ RADY:
1. JAK NA BRATŘÍČKY CO SE TÝČE BRATRŮ, TATO RADA JE URČENA PRO VAŠE 2-6 LETÉ MILÁČKY.
RADA PRVNÍ: MÁ TVŮJ BRÁŠKA MÁ RÁD AUTÍČKA, ALE NECHCE SI S NIMI HRÁT SÁM? JEDNODUCHÁ POMOC! POKUD POBLÍŠ VAŠEHO DOMU ( BYTU ) JE NĚJAKÝ MALÍ KLUK VE VĚKU TOH VAŠEHO ( MŮŽETE POUŽÍT I JEHO KAMARÁDA, ALE TATO RADA JE PRO SITUACE, KDE NENÍ KAMARÁD DOSTUPNÝ A NEBO TVŮ BRÁŠKA PROSTĚ MOC KAMARÁDŮ NEMÁ, NEBO TY, CO MÁ BYDLÍ DALEKO. ) BRATŘÍČKA, TAK TOTO JE ÚPLNÁ BRNKAČKA!!!! NEJDŘÍVE ZAJDETE DO HRAČKÁŘSTVÍ A TAM KOUPÍTE PÁR ( BUDOU STAČIT TŘEBA I DVĚ, HLAVNĚ NE JEDNO PROTOŽE BY SE O NĚJ KLUCI POPRALI A Z KLIDU BY BYL... HMM... NO PROSTĚ NEDOPADLO BY TO DOBŘE!!!!! ) AUTÍČEK. NEJLÉPE UDĚLÁTE, KDYŽ AUTÍČKA KOUPÍTE V OBLÍBENÉ BARVĚ VAŠEHO BRATRA. NO A POTOM BĚŽTE ZA ÚDAJNÝM "NEZNÁMÍM" A POŽÁDEJTE HO JESTLIBY S VÁMI NEŠEL K např. ŠIMONOVI. NEZAPOMEŇTE AUTÍČKA NEJDŘÍV PĚKNĚ ZABALIT ( NEJLÉPE DO BALÍCÍHO PAPÍRU S AUTAMA :-)) ). NO POTOM STAČÍ JÍT např. S JAREČKEM K BRATŘÍČKOVI A AUTÍČKA UVÉST JAKO ŽE JSOU OD _ _ _ _ _ _ _ _ _ . TAK VZNIKNE NOVÉ PŘÁTELSTVÍ A JEŠTĚ BUDETE MÍT ASPOŇ HODINU KLID!!!!!
2. JAK NA SESTŘIČKY HOLČIČKY V TOMTO VĚKU JSOU VĚTŠINOU ZAMĚŘENY NA TŘI SAMÉ VĚCI: PANENKY,PRINCEZNYA ( TO NEJHORŠÍ, NEJČASTĚJI KDYŽ SE CHCEŠ KŘOUPAT CHIPSY A ZEJRAT NA BEDNU! ) POHÁDKY!!!!!!!!!!!!!!!! TEĎ VÁM ŘEJNU TROŠKU BLBOU ZPRÁVU- TATO RADA FUNGUJE JEN NA SESTŘIČKY CO JEŠTĚ NEUMĚJÍ ČÍST. ASI SI MYSLÍTE: TO JÍ URČITĚ BUDU MUSET NĚCO ČÍST! JSTE NA OMYLU!!! TENTO PROCES JE SICE DLOUHÝ, ALE ČÍM VÍC ČASU TOMU BUDETE VĚNOVAT, TÍM VÍC VOLNÉHO ČASU SI UŽIJETE!!!! TAKŽE, CO TO KONEČNĚ JE, JE TO, VLASTNĚ TAKHLE- NAUČÍTE JÍ ČÍST!!!! NO A PAK BUDE CELÁ ODPOLEDNE SEDĚT S KNÍŽKOU V RUCE, ZAOJENÁ DO POUTAVÉHO PŘÍBĚHU "ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA" - TAK TAKY DOCÍLÍTE TOHO, ŽE BUDE DOSTÁVAT PRAVIDELNOU DÁVKU PRINCEZEN I BEZ TEBE!!!!
DOUFÁM ŽE TYTO RADY VYSKOUŠÍŠ - PAK MI NAPIŠ KOMENTÁŘ JAK SI USPĚLA!!

WITCHKY-čarodějky

11. dubna 2007 v 20:45 | kikinka
Živel: Kosmická Energie,držitelka Srdce Kondrakaru Znamení: Kozoroh Narozeniny: 19.ledna Nejoblíbenější předměty: chemie, fizyka
Nositelka Srdce Kondrakaru, amuletu, v kterém se setkávají živli, aby se přeměnily v čistou energii. Mluje vodní sporty a zbírá žáby, je do nich celá šílená-má jich asi 50 nebo možná ještě víc!!!! Žije s maminkou Susan ( otec je opustil ).Je nesmělá, odvážná a citlivá. Umí mluvit s elektrickými přístroji.
Živel: Voda Narozeniny: 13.března Znamení: Ryby Nejoblíbenější předmět: no právě, který....?
Je bouřlivá a nepředvídatelná, stejně jako její živel, Voda - umí vytvářet malé potůčky, ale i hřmící vodopády. Ráda se koupe ve vaně. Žije s mámou,tátou, bratrem Cristopherem a želvou Lilit. Vždycky má co říct - vyznačuje se neobyčejným temperamentem a ráda vtipkuje ( hlavně když je to nejméně vhodné ).
Živel: Oheň Narozeniny: 23. března Znamení: Beran Nejoblíbenější předmět: matematika
Ovládá se, ale občas nervózně vybuchne, stejně jako Oheň, který je jejím živlem. Umí dělat ohnivé koule a dokáže se s kamarádkami domluvat telepaticky. Má výborný vztah se svím bratrem Petrem. Ráda má všechno pod kontrolou. Miluje knihy a fotografování.
Živel: Země Narorozeniny: 10. května Znamení: Býk Nejoblíbenější předmět: biologie a francouzština
Elegantní a zdrženlivá čarodělka Země. Navenek působí chladně, uvnitř je ale romantická. Při jejím dotyku rostou a rozkvétají rostliny. Není příliš otevřená. Žije s matkou, otcem a sestřičkou Lilian. Miluje kočky, bruslení a módní oblečení.
Živel: Vzduch Narozeniny: 4.června Znamení: Blíženci Nejoblíbenější předmět: výtvarná výchova
Bezstarostná a půvabná čarodějka Vzduchu. Je nápaditá a tvůrčí - sama si navrhuje a šije šaty. Žije s rodinou v bytě nad jejich restaurací Střříbrný drak. Výborně maluje a vytváří zajímavé věci. Jako povolání by si určitě zvolila módní návrhářství. Je to dobrá a chápavá přítelkyně.

Totaly spies animace

9. dubna 2007 v 15:00 | kikinka |  **ANIMACE**

ČERTÍCI

9. dubna 2007 v 14:39 | kikinka

NĚCO O ŠIMLÍKOVI

9. dubna 2007 v 14:28 | kikinka
JSOU MU 3 ROKY
CHODÍ DO ŠKOLKY V UNIČOVĚ
MÁ SVĚTLE HNĚDÉ VLASY, SEM TAM I BLOND
MÁ MODRÉ OČI
MĚŘÍ ASI 110 cm
VÁHU SI RADŠI ANI NEPŘEJTA VĚDĚT.... ( VÁŽÍ ASI 19 A PŮL kg )
HROZNĚ RÁD MĚ A MÁMU OTREAVUJE ALE JINAK JE DOCELA MILEJ.......
V MINULÉM ŽIVOTĚ BYL PREJ VRAH ( NO UVIDÍME CO SE Z NĚJ VYKLUBE......)
NARODIL SE 27.07. 2003
OBLÍBENÁ ČINOST: POMÁHÁNÍ S PEČEŃÍM, OPRAVOVÁNÍM A HLAVNĚ ZLOBENÍM!!!!!!!!!!!!!
OBLŮÍBENÁ HRAČKA: JÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OBLÍBENÁ KNÍŽKA: LOKOMOTIVA TOMÁŠ
OBLÍBENÁ POHÁDKA: PAT A MAT NA YOU TUBE CO PO LIDECH STŘÍLÍ KULOMETEM ( ASI MĚLI V TOM MINULÍM ŽIVOTĚ PRAVDU.....)
OBLÍBENÝ DOPRAVNÍ PROSTŘEDEK: TRAMVAJE
A TOTO JE MŮJ BRÁŠKA: